Külalised Võru Järve Koolist 16. märts rauno

15. märtsil võõrustasid Võrumaa Kutsehariduskeskuse Urvaste õpperühma õpilased ja õpetajad külalisi Võru Järve Koolist.
Eesmärgiks oli Võru Järve Kooli õpetajatele ja  lõpuklasside õpilastele tutvustada edasiõppimise võimalusi Võrumaa Kutsehariduskeskuse Urvaste õppekohas.
 Võrumaa Kutsehariduskeskuse köögiabilise eriala II kursuse õpilased tutvustasid külalistele Urvaste Kooli ja kutseõppe tase 2 erialasid.
Ümarlaua vestluses saadi omavahel tuttavaks, prooviti kätt erialastes praktilistes töödes ja tutvuti praktikabaasi erinevate võimalustega Urvaste Kooli.