Külalised Võru Järve Koolist 12. oktoober rauno

Kolmapäeval, 11. oktoobril käisid Urvaste Koolis õppivatel Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskuse ja Valgamaa Kutseõppekeskuse õpperühmadel külalised. Külla tulid Võru Järve Kooli direktor Maie Oppar, õpetaja, neli õpilast ja kaks lapsevanemat. Kuna õpilastel seisab ees põhikooli lõpetamine, tuldi tutvuma kutseõppe võimalustega Urvaste Kooli juures. Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskuse – EWERSi kahe puhastusteenindaja õpperühma õpilased ja õpetajad valmistasid ette enda ja oma eriala tutvustamise (tutvustati ka uuel õppeaastal tööd alustavat köögiabilise eriala), maitsti koos suupisteid. Ka Valgamaa Kutseõppekeskuse õpetaja jagas infot õpitava puutöö eriala kohta.

Külalised said ise proovida põranda puhastamist.

Lõunat söödi kooli sööklas, pärast mida tehti koos Urvaste Kooli õppejuhiga külalistele ringkäik Urvaste koolimajas. Sealt suunduti kutseõppe õpetajate Reeda ja Vallyga õpilaskoduga tutvuma.

Külalised jäid Urvastes nähtu ja kogetuga väga rahule.

Külalised said ise proovida põranda puhastamist.

Külalised jäid Urvastes nähtu ja kogetuga väga rahule.