Uudised

Külaskäik Võru Järve Kooli 24. aprill rauno


Urvaste Kooli töötajad veetsid sisuka päeva Võru Järve Koolis. Kuna saabusime sinna hetkel, mil lõppes Eesti Vabariigi peaministri Kaja Kallase visiit Järve Kooli, siis saime ka peaministriga mõned mõtted vahetada. Kuid Järve Kooli direktor koos õpetajatega olid ka meie külaskäigu üle rõõmsad. Tutvusime nende uue koolihoone ja õppekorraldusega. Pärast ringkäiku oli meile kaetud kohvilaud, kus magusa suutäie ja kohvitassi taga sai arutatud ka tööasju. Muidugi oli kõne all uus õppekava, mille kohta esitati meile palju küsimusi. Täname väga Võru Järve Kooli peret sooja ja koduse vastuvõtu eest!

Urvaste Kooli töötajad veetsid sisuka päeva Võru Järve Koolis. Kuna saabusime sinna hetkel, mil lõppes Eesti Vabariigi peaministri Kaja Kallase visiit Järve Kooli, siis saime ka peaministriga mõned mõtted vahetada. Kuid Järve Kooli direktor koos õpetajatega olid ka meie külaskäigu üle rõõmsad. Tutvusime nende uue koolihoone ja õppekorraldusega. Pärast ringkäiku oli meile kaetud kohvilaud, kus magusa suutäie ja kohvitassi taga sai arutatud ka tööasju. Muidugi oli kõne all uus õppekava, mille kohta esitati meile palju küsimusi. Täname väga Võru Järve Kooli peret sooja ja koduse vastuvõtu eest!