Kutsume Teid õppima Võrumaa Kutsehariduskeskuse Urvaste õppekohta köögiabilise erialale 12. aprill rauno

Hei noored!

Kutsume Teid õppima Võrumaa Kutsehariduskeskuse Urvaste õppekohta köögiabilise erialale.

Köögiabilise erialale on oodatud õppima hariduslike erivajadustega noored, kes on õppinud põhikoolis toimetuleku- või lihtsustatud õppekava alusel.

Õppetöö toimub Võrumaa Kutsehariduskeskuse Urvaste õppekohas aadressil Urvaste Kool, Urvaste küla, Antsla vald, Võrumaa.

Köögiabiline abistab kokka toitude valmistamisel, käitleb toiduaineid, teeb puhastus- ja koristustöid ja järgib ettevõtte enesekontrolliplaani.

Köögiabiline töötab meeskonnas juhendamisel.

Õpingute lõppedes on võimalus sooritada köögiabilise 2. taseme kutseeksam.

Sisseastumisavalduse saad täita ja esitada internetis.

Selleks mine https://www.sais.ee/AdmissionSearch/View/20372727-f778-477b-a77a-e34591ffba83

Avalduse esitamise järgselt, 4.augustil 2021 toimub Võrumaa Kutsehariduskeskuse Urvaste õppekohas iga õpilasega vastuvõtu vestlus.

Kui jäid mõtlema, siis helista julgesti ja küsi lisainfot õppimis- ning elamistingimuste kohta

Reet Lohuväli      +372 5559 7042            reet.lohuvali@vkhk.ee

Vally Koorits        +372 5345 5603            vally.koorits@vkhk.ee

Hei noored!

Köögiabiline töötab meeskonnas juhendamisel.

Õpingute lõppedes on võimalus sooritada köögiabilise 2. taseme kutseeksam.

Sisseastumisavalduse saad täita ja esitada internetis.

Reet Lohuväli      +372 5559 7042            reet.lohuvali@vkhk.ee

Vally Koorits        +372 5345 5603            vally.koorits@vkhk.ee