Lastekaitsepäev on riiklik tähtpäev ja lipupäev 05. juuni rauno

Lastekaitsepäev on tänavu esmakordselt riiklik tähtpäev ja lipupäev. Tähistasime seda ülekoolilise spordipäevaga. Kogunesime kooliette Eesti lipu alla ja kehalise kasvatuse õpetaja Vladimir rivistas koolimeeskonna spordipäevale kohaselt ja raporteeris, et spordipäev võib alata. Direktor tuletas veel kõigile meelde eriolümpia vannet: Las ma võidan ja kui ma ka ei võida, olen ma andnud endast parima. Võisteldi palliviskes, erinevatel jooksudistantsidel ja kaugushüppes. Päev oli päikseline.