Uudised

Lastevanemate koolipäev 17. november rauno


15. novembril toimus meie koolis  lastevanemate koolipäev. Lastevanemate osavõtt oli arvukas, mis näitab vanemate hoolivust ja huvi oma lapse käekäigu vastu. Tervitussõnad ütles Urvaste Kooli direktor Jaanika Käst, õppejuht Kaja Roots tegi kokkuvõtte õpilaste ja lastevanemate rahuloluküsitlustest. Tore on tõdeda, et lapsed ja lapsevanemad hindavad meie kooli kõrgelt. Õpilasnõustaja Jüri Kiidron tutvustas lastevanematele põhjalikult „Targalt internetis“ kodulehte ja sealset astevanemate rubriiki ning rõhutas, et eeskuju kasvatab rohkem kui õpetussõnad. Tuleb arvestada, et laps jäljendab täiskasvanu käitumist – jälgige, kuidas ja kui sageli ise internetis olete, mida seal teete, millist eeskuju annate. Päeva lõpetas imeilus isadepäeva kontsert õpilastelt, kingid isadele ja ühine koolilõuna.

15. novembril toimus meie koolis  lastevanemate koolipäev. Lastevanemate osavõtt oli arvukas, mis näitab vanemate hoolivust ja huvi oma lapse käekäigu vastu. Tervitussõnad ütles Urvaste Kooli direktor Jaanika Käst, õppejuht Kaja Roots tegi kokkuvõtte õpilaste ja lastevanemate rahuloluküsitlustest. Tore on tõdeda, et lapsed ja lapsevanemad hindavad meie kooli kõrgelt. Õpilasnõustaja Jüri Kiidron tutvustas lastevanematele põhjalikult „Targalt internetis“ kodulehte ja sealset astevanemate rubriiki ning rõhutas, et eeskuju kasvatab rohkem kui õpetussõnad. Tuleb arvestada, et laps jäljendab täiskasvanu käitumist – jälgige, kuidas ja kui sageli ise internetis olete, mida seal teete, millist eeskuju annate. Päeva lõpetas imeilus isadepäeva kontsert õpilastelt, kingid isadele ja ühine koolilõuna.