Liikluskasvatus ühiskoolitusel 24. august rauno

Koolituspäev Liikluskasvatuse läbiviimine üldhariduskoolis toimus Urvaste Kooli ja Valga Jaanikese Kooli koolimeeskondadele. Koolituse eesmärk oli toetada koolis töötajate teadmisi ja motivatsiooni liikluskasvatuse teemade lõimimisel igapäevasesse õppeprotsessi; oluliste veebikeskkondade, uute õppe- ja abimaterjalide tutvustamine. Lisaks loengule oli rühmatöid, arutelusid, praktilisi tegevusi, katseid, mänge ja õppefilmide vaatamist. Maanteeameti ennetustöö osakonna ekspert Sirli Tallo selge sõna ja ärksameelne olek võimaldas osa saada väga harivast ja põnevast koolitusest. Päev lõppes vahva meeskonnaüritusega.