Maastikumäng 02. oktoober rauno

Neljapäeval, 27. septembril  toimus  spordinädala raames  Urvaste Koolis õpioskustel põhinev maastikumäng.  Sügisene maastikumäng  koos sõpruskoolidega on saanud Urvaste Koolile juba traditsiooniks. Maastikumängul osalesid Lahmuse Kool, Kiigemetsa Kool, Ämmuste Kool, Kammeri Kool, Valga Jaanikese Kool ja Urvaste Kool.  Maastikumängu üldvõitjaks tuli Lahmuse Kool, kuid kõik võistkonnad olid tublid ja leidsid ülesse 9 kontrollpunkti, mis olid joonistatud kaardile.  Täname Ilmataati, kes saatis meile päikesepaistelise ilma!