Mälumängul osalemine 30. märts rauno

29. märtsil 2023 toimus Kammeri Koolis HEV koolide töötajate mälumäng. Osalesid Urvaste, Kammeri, Tartu Emajõe ja Hiie (ühendvõistkond) ja Valga Jaanikese kooli neljaliikmelised võistkonnad. Urvaste Kooli võistkonda kuulusid Elina, Jüri, Maret ja Siiri.

Mälumängu läbiviija oli Toomas Keldoja, Kammeri Kooli õpetaja.Sel korral olid küsimused Eesti kohta ja need olid jagatud seitsmesse teemavaldkonda: haridus, ajalugu, sport, kirjandus, kohalik elu, loodus, varia. Palju küsimusi oli seotud Kambja vallaga, kus asub Kammeri Kool. Kambja vald on läbi aegade olnud eesti keele ja meele kandja. Sealt on pärit mitmed Eestile olulised suurkujud. Näiteks tõlkis Kambja pastor Andreas Virginius koos pojaga lõuna-eesti keelde osa piiblist. Eelmise sajandi alguses töötas Kambjas külakooli õpetajana Vabadussõja kangelane Julius Kuperjanov.

Oli lahke ja sõbralik vastuvõtt. Aitäh Kammeri Koolile!

Oli lahke ja sõbralik vastuvõtt. Aitäh Kammeri Koolile!