Märka meie metsa lugu 07. oktoober rauno

7. oktoobri päikselisel pärastlõunal asusime teele Pähni külastuskeskusesse, osa saama RMK loodusõppeprogrammist. Seal ootas ees juba tuttav giid, et viia meid huvitavale metsaretkele. Kätte jagati  kaardid, mis juhatasid meid lõbusate metsakoomiksiteni, mille abil õppisime märkama vanemaid ja uuemaid "kihte" metsas, metsa elukeskkonda, metsa tähtsust majanduses jne.

Õpilaste teadmised ja oskus koos giidiga metsa teemade üle arutleda andsid märku meie õpetajate tublist tööst koolis. Vahvad olid ka metsajooga harjutused (kotkas, hunt, jänes, siil jne), mille sooritamisel hiilgasid nii mõnedki üllatajad. Oli igati hariv ja kordaläinud õppereis. Aitäh õpetaja Ellenile korraldamise eest.