Uudised

Meie kooli direktor käis Londonis õppekäigul 29. jaanuar rauno


SA Innove ja EV HTM korraldusel sõitsid alustavate koolijuhtide arenguprogrammis osalejad Londonisse õppekäigule (20.01-25.01.2019), sealhulgas meie kooli direktor Jaanika Käst.

 

Ainslie Wood Primary School ja selle direktor Claire Philip jättis kustumatu kogemuse initsiatiivikast, kindlameelsest, saavutavast koolijuhist. University College London,  Institute of Education oli meile ette valmistanud terve loengupäeva teemal „Inglismaa haridussüsteem ning koolijuhi roll õppimise ja õpetamise eestvedajana“. Roger Ascham Primary Scool ja selle direktor Matt Hanks andsid kaasa vahva kooliõue ja koolilõuna kogemuse ja suurepärased teadmised koolijuhtimisest.

 

Programmiväliselt külastasime Gillian Lynne muusikaliteatris muusikali School of Rock. Maailma juhtivaim haridustehnoloogia mess BETT külastus oli ainulaadne kogemus, kõnelesin esimest korda elus robotiga, ostsin maailma väiksema dokumendikaamera ja animatsiooniprogrammi sain kingiks. Nii mõnigi arendus tõi kananaha ihule. Luban, et ei asenda koolides, mida juhin, inimsuhtlust ja ehedat õppimist tehismaailma vastu.

 

Eesti Suursaatkond Londonis ja suursaadik Tiina Intelmann´i (fotol paremalt esimene) vastuvõtt kujunes siiraks ja ainulaadseks, ühtlasi sain seal üle anda kingitusena meie Urvaste koolis  õpetaja Elina Antsi käe all valminud keraamika.

 

Õppisin ja see oli põnev

Valga Jaanikese kooli ja Urvaste kooli direktor

Jaanika Käst

SA Innove ja EV HTM korraldusel sõitsid alustavate koolijuhtide arenguprogrammis osalejad Londonisse õppekäigule (20.01-25.01.2019), sealhulgas meie kooli direktor Jaanika Käst.

 

Ainslie Wood Primary School ja selle direktor Claire Philip jättis kustumatu kogemuse initsiatiivikast, kindlameelsest, saavutavast koolijuhist. University College London,  Institute of Education oli meile ette valmistanud terve loengupäeva teemal „Inglismaa haridussüsteem ning koolijuhi roll õppimise ja õpetamise eestvedajana“. Roger Ascham Primary Scool ja selle direktor Matt Hanks andsid kaasa vahva kooliõue ja koolilõuna kogemuse ja suurepärased teadmised koolijuhtimisest.

 

Programmiväliselt külastasime Gillian Lynne muusikaliteatris muusikali School of Rock. Maailma juhtivaim haridustehnoloogia mess BETT külastus oli ainulaadne kogemus, kõnelesin esimest korda elus robotiga, ostsin maailma väiksema dokumendikaamera ja animatsiooniprogrammi sain kingiks. Nii mõnigi arendus tõi kananaha ihule. Luban, et ei asenda koolides, mida juhin, inimsuhtlust ja ehedat õppimist tehismaailma vastu.

 

Eesti Suursaatkond Londonis ja suursaadik Tiina Intelmann´i (fotol paremalt esimene) vastuvõtt kujunes siiraks ja ainulaadseks, ühtlasi sain seal üle anda kingitusena meie Urvaste koolis  õpetaja Elina Antsi käe all valminud keraamika.

 

Õppisin ja see oli põnev

Valga Jaanikese kooli ja Urvaste kooli direktor

Jaanika Käst