Uudised

Meie kooli külastas Anti Saarepuu 29. november rauno


Kutsusime kooli esinema endise murdmaasuusataja ja praeguse treeneri ning Haanja suusakeskuse juhataja  ametit  pidava Anti Saarepuu. Treener rääkis projekti „Tervislike eluviiside edendamine 3. aasta vältel“  raames oma sportlaskarjääri rõõmudest ja muredest. Saime teada, et nii tema vanemad kui ka õde ja vend on suusatreenerid. Saarepuu on saavutanud kõrgeid kohti suusasprindis nii maailmameistrivõistlustel kui ka olümpial. Kahjuks pidi andekas sportlane lõpetama oma karjääri tervise tõttu. Treener tutvustas meile suusavarustust, sõidustiile, rääkis toitumisest ning tegi üleskutse, et iga inimene peab iga päev vähemalt ühe tunni viibima värskes õhus.  Täname Anti Saarepuud, kes leidis kiirel ajal aega meile Urvaste Kooli külla tulla. Täname kõiki õpilasi, kes kuulasid huviga hiirvaikselt kogu tunni vältel ja kui saabus küsimuste esitamise aeg, esitati hulganisti asjakohaseid küsimusi.

Kutsusime kooli esinema endise murdmaasuusataja ja praeguse treeneri ning Haanja suusakeskuse juhataja  ametit  pidava Anti Saarepuu. Treener rääkis projekti „Tervislike eluviiside edendamine 3. aasta vältel“  raames oma sportlaskarjääri rõõmudest ja muredest. Saime teada, et nii tema vanemad kui ka õde ja vend on suusatreenerid. Saarepuu on saavutanud kõrgeid kohti suusasprindis nii maailmameistrivõistlustel kui ka olümpial. Kahjuks pidi andekas sportlane lõpetama oma karjääri tervise tõttu. Treener tutvustas meile suusavarustust, sõidustiile, rääkis toitumisest ning tegi üleskutse, et iga inimene peab iga päev vähemalt ühe tunni viibima värskes õhus.  Täname Anti Saarepuud, kes leidis kiirel ajal aega meile Urvaste Kooli külla tulla. Täname kõiki õpilasi, kes kuulasid huviga hiirvaikselt kogu tunni vältel ja kui saabus küsimuste esitamise aeg, esitati hulganisti asjakohaseid küsimusi.