Meie kooli õpilased esitasid Edgar Valteri jutustuste põhjal lühinäidendi “Pokud ärkavad” 28. mai rauno

22. mail toimus Sadamateatris teatrifestival „Savilind“. Sellel aastal tähistas Savilind oma 20. aastapäeva. Meie kooli õpilased esitasid Edgar Valteri jutustuste põhjal kokku seatud lühinäidendi “Pokud ärkavad”.  Stsenaariumi kirjutas  ja juhendas huvijuht Ellen Varov. Tublid sõnakunstiringi õpilased Andris, Mairold ja Braian-Andreas mängisid pokusid,  Janely oli lepatriinu osatäitja, Tauri tegelaseks sai maipõrnikas, Kevin täitis päikese ja jutustaja rolli.  Kokku osales 13 kooli. Kõikide koolide õpilased andsid oma parima ja kiidusõnu ning kiituskirju jagus samuti kõigile. Aitäh teile, head õpilased! Aitäh õpetaja Jüri Kiidronile, kes aitas meil pika päeva pause sisustada - lõõgastav oli Emajõe ääres jalutada.