Mõnus matkapäev RMK Kiidjärve külastuskeskuses 15. juuni rauno

Kogu Urvaste Kooli õpilaspere külastas 12.06. 23 RMK Kiidjärve Külastuskeskust ja osales kahes õppeprogrammis:  “Igal puul oma nimi”- see programm keskendus valitud puuliikidele ja lugudele, mis nendega kaasas käivad. Retke käigus arutleti, kuidas puud toituvad ja omavahel suhtlevad. Mängulise programmi jooksul saime teada, milleks inimesed erinevaid puuliike igapäevaelus kasutavad. Teise programmi nimi oli “ Seljakotiprogramm”- selle programmi eesmärk oli anda võimalus loodust märgata, õppida kaarti ja looduses käituma. Arendama tähelepanu -ja orienteerumisvõimet ning õpiti tundma looduse omavahelisi seosesid.

Suured tänud korraldajatele!

Suured tänud korraldajatele!