Ood õpetajale 12. oktoober rauno

Õpilased on õpetajad ja õpetajad on õpilased – nii on enamasti traditsiooniline õpetajate päev toimunud. Sellel aastal tegime veidi teisiti. Peale lõunat kogunes kogu koolipere saali. Tervituseks valis õpetaja Cathlen imeilusa laulu, mida vaatasime ja kuulasime video vahendusel:  “Ood õpetajale”, esitas Ivi Raus ja lastekoor.

Seejärel edastas lisa-aasta õpilane Irina luuletuse ning rääkis kokkuvõtlikult õpetajate päeva tähistamisest Eestis. Järgnes viktoriin, mille koostas õpilasesindus koos huvijuhiga. Kokku sai vastata 20 küsimusele, millele oli antud ka vastusevariandid. Vastata võisid kõik kooli töötajad. Esimene õigesti vastaja sai tänutäheks kommi.  Hiljem komme kokku lugedes selgus, et võitjaks tuli meie kooli praktikant Kerli. Peale viktoriini tuli päeva kõige põnevam osa – pimevõrkpall linadega, mille viis läbi õpetaja Vladimir.  Äärmiselt tasavägises võistluses jäid peale 2 punktiga õpetajad. Aitäh kõigile õpetajatele ja õpilastele, kes mängudes osalesid. Aitäh majandusjuht Maretile, kes hoolitses selle eest, et õpetajate toas ootas kohvikõrvaseks kringel ja suupisted. Erilised tänud õpilasesindusele, kes aitasid päeva ette valmistada ja läbi viia. Aitäh teile, Irina, Andris, Braian, Kert, Ralf!

Me oleme üheskoos käinud,niikaua kui mäletan.

Su silmade kaudu ma näinud niipalju kui mäletan.

Maimu Linnamägi

Palju õnne kallis õpetaja!

Me oleme üheskoos käinud,niikaua kui mäletan.

Su silmade kaudu ma näinud niipalju kui mäletan.

Maimu Linnamägi

Palju õnne kallis õpetaja!