Õpilasesindus korraldas vahva kadritralli 27. november rauno

Neljapäeva õhtul täitus kooli saal vahvate valgesse riietatud tegelastega. Igal rühmal oli õpilasesinduse eestvedamisel ettevalmistatud väikene kava. Esindatud oli traditsiooniline kadripere, tutvustati vanu kadrikombeid, esitati mõistatusi, lauldi, tantsiti ja trallitati. Disko oli seekord eriti hoogne ja istuma ei jäänud mitte keegi, sest Andrise eestvedamisel kuulutati välja, et kõige tublimatele tantsijatele on auhinnad maiustuste näol. Suur aitäh Andrisele, Mairoldile, Kerdile, Janelyle!