Õppekäigu eesmärk oli tutvustada õpilastele kohalikku ettevõtet 18. märts rauno

Õppereisi eesmärk oli õpilastele tutvustada kohalikku ettevõtet. Külastasime Antsla Inno mööblitehast. Vastuvõtt oli väga meeldiv ja õpilased nautisid iga minutit. Lastel oli üllatavalt palju küsimusi ja giidi poolt esitatud küsimused said mitmeid õigeid vastuseid. Saime teada, mis on juurdelõikus ja kes on sadulsepp? Keskkonna teemana- tulles mööblitehasest, käisime ka Vana-Antsla taaskasutuskeskuses. Ühe päeva jooksul nägime mööbli valmimist, siis rääkisime diivanite elueast ühes peres ja kuhu ta sealt edasi võiks sattuda. Taaskasutusena saab vana diivan jälle uue elu. Kooli tagasi jõudes uurisime veel mööblitehase kodulehte ja nägime, et ei olegi Antsla Inno, vaid info diivanite kohta leiad Pohjanmaan kodulehelt.

Oli tore ja teadmisterohke õppekäik. Õppekäigu korraldas õpetaja Elina Antsi.

Oli tore ja teadmisterohke õppekäik. Õppekäigu korraldas õpetaja Elina Antsi.