Õppereis Elistvere loomaparki 24. märts rauno

23.03. toimus õppereis Elistvere loomaparki. Õppereisi teema oli loomalapsed,  eesmärgiks oli rääkida lastele loomapargis elavatest loomadest, nende elust loomapargis ja võrdluseks elu vabas looduses. Praegusel aastaajal pole loomad veel poeginud ja loomalapsi nägime ainult pildi pealt. Õpilased said teada, mida või keda loomad söövad. Loomapargis tutvusid nad oravate, karu, põtrade, kitsede, hundi ja teiste loomadega. Raja lõpetuseks said õpilased käia näriliste majas, kus olid hiired, hamstrid ja merisead. Lastele oli see retk huvitav ja hariv. Nad oskasid kaasa rääkida ja küsimustele õigeid vastuseid anda. Rühmajuht kiitis meie õpilaste aktiivset osavõttu ja teadmisi loodusest ning loomadest.

Lõpuks sai iga laps kaasa töölehe, mida nad said koolis hiljem täita. Õpilaste tagasiside oli väga positiivne.