Uudised

Päästjad Urvaste Koolis 27. mai rauno


25. mail jätkus meie koolis projektinädal VESI- sai teoks kohtumine Antsla Päästekomando päästjatega ning ennetustöö spetsialistiga. Üritusest võtsid osa nii meie õpilased, kui ka kutseõppe õppurid. Töö toimus gruppides - Urvaste õpilased alustasid pargis loenguga ohutust käitumisest veekogu ääres. Näidati ette, kuidas panna korrektselt selga päästevesti ja iga soovija sai heita “uppujale” päästerõngast. Samal ajal kuulasid kutseõppurid päästekomando meeskonna tutvustust oma tööst ja vaatasid, kui palju olulisi asju peab olema ühes päästeautos. Lahkudes panid päästekomando päästjad autodel kõik tuled ja sireenid tööle, see oli tõesti võimas.

25. mail jätkus meie koolis projektinädal VESI- sai teoks kohtumine Antsla Päästekomando päästjatega ning ennetustöö spetsialistiga. Üritusest võtsid osa nii meie õpilased, kui ka kutseõppe õppurid. Töö toimus gruppides - Urvaste õpilased alustasid pargis loenguga ohutust käitumisest veekogu ääres. Näidati ette, kuidas panna korrektselt selga päästevesti ja iga soovija sai heita “uppujale” päästerõngast. Samal ajal kuulasid kutseõppurid päästekomando meeskonna tutvustust oma tööst ja vaatasid, kui palju olulisi asju peab olema ühes päästeautos. Lahkudes panid päästekomando päästjad autodel kõik tuled ja sireenid tööle, see oli tõesti võimas.