Päikseline esikoht pendelteatejooksus 24. september rauno

Urvaste Kooli õpilased võtsid osa EO Eesti Ühenduse kergejõustiku võistlustest Viljandis, mis toimusid esimest korda kahel päeval,  22. ja 23. septembril 2020. aastal.
Meie kooli õpilased saavutasid esikoha pendelteatejooksus. Samuti nopiti häid tulemusi ka teistelt kergejõustiku aladelt:  kaugushüppes, palliviskes, kõrgushüppes, 100 m ja 400 m jooksudes.
Tänu ilusale sügisilmale said sportlased nautida täiel rinnal võistlusi. Õpilasi saatsid õpetajad Vladimir Golubev ja Rainer Kaseväli.