Parimate sportlaste pidulik tänuüritus Pärnus 08. aprill rauno

4. aprillil kogunes Eriolümpia ühine pere Pärnusse Hestia Hotel Strand Jurmala saali, et saada osa juba traditsiooniks saanud tänuüritusest. Tänati ja tunnustati 2023. aasta koostööpartnereid, välisvõistlustel osalenud delegatsiooniliikmeid ning parimaid sportlasi. Jagati teenetemärke- meie kooli endine õpetaja Vladimir Golubev pälvis väljapaistva ja pühendunud töö eest eriolümpia organisatsioonis pronksmärgi. Urvaste Kooli õpilastest said tunnustuse Andris ja Ralf.

Allikas: Eriolümpia Eesti Ühendus/ Special Olympics Estonia fb leht

Allikas: Eriolümpia Eesti Ühendus/ Special Olympics Estonia fb leht