Piparkoogikohvik koos sõpradega 14. detsember rauno

Jätkasime traditsiooni ja kutsusime külla sõbrad Valga Jaanikese Koolist ja Võru Järve Koolist, et koos mõnusalt oodata jõule ja teha midagi toredat. Toimetulekuklasside õpilased hakkasid valmistuma ühiseks piparkoogikohvikuks juba nädal varem. Hoolega küpsetati ja kaunistati piparkooke Kõik olid sõprade saabumisest elevil. Mängupäeva avas meie kooli direktor Jaanika Käst, kes õpetas kõigile toreda jõulusalmi. Järgnesid mitmed erinevad vahvad tegevused. Lapsed joonistasid ühiselt talvise pildi, mis kaunistab meie kooli koridori seina. Meisterdamiste ja mängude vahel söödi pitsat ning maiustati piparkookide ja isetehtud glögiga. Külalised said koju kaasa enda meisterdatud jõulukarbi, mille täitsime kaunistatud piparkookidega. Kevadel plaanime kohtuda sõprade juures.