Uudised

Projekt „Kaasav tervislik eluviis koolides“ on käivitunud 10. september rauno


Esimene sündmus Eriolümpia Eesti Ühenduse projekti „Kaasav tervislik eluviis koolides“ raames toimus Erasmuse terviseprojekti Lõuna- Eesti piirkonna ühendava spordilaagrina Tartumaa Tervisespordikeskuses 15.-18. augustini. Saime Elva mändide all nautida erinevaid sportlikke tegevusi, käia ujumas ja matkamas ning õhtuti viia läbi põnevaid ühistegevusi. Meie koolist osalesid õpilased Andris ja Kert.

Teine sündmus terviseprojekti „Kaasav tervislik eluviis koolides“ raames toimus Lõuna- Eesti noorteliidrite seminar-laagrina 4.-6. septembrini Otepää lähedal Karumetsa Apartmendis. Kolme päeva jooksul sai 16 noort palju uusi teadmisi eriolümpiast, tervislikust eluviisist ja liidriks olemisest. Urvaste koolist osalesid Andris ja Braian-Andreas ning partnerkoolist (Kuldre) Gustav-Alexander. Õpilasi juhendab projekti juht ja õpetaja Rainer Kaseväli.

Esimene sündmus Eriolümpia Eesti Ühenduse projekti „Kaasav tervislik eluviis koolides“ raames toimus Erasmuse terviseprojekti Lõuna- Eesti piirkonna ühendava spordilaagrina Tartumaa Tervisespordikeskuses 15.-18. augustini. Saime Elva mändide all nautida erinevaid sportlikke tegevusi, käia ujumas ja matkamas ning õhtuti viia läbi põnevaid ühistegevusi. Meie koolist osalesid õpilased Andris ja Kert.

Teine sündmus terviseprojekti „Kaasav tervislik eluviis koolides“ raames toimus Lõuna- Eesti noorteliidrite seminar-laagrina 4.-6. septembrini Otepää lähedal Karumetsa Apartmendis. Kolme päeva jooksul sai 16 noort palju uusi teadmisi eriolümpiast, tervislikust eluviisist ja liidriks olemisest. Urvaste koolist osalesid Andris ja Braian-Andreas ning partnerkoolist (Kuldre) Gustav-Alexander. Õpilasi juhendab projekti juht ja õpetaja Rainer Kaseväli.