Uudised

Raamatukogude aasta on alanud 23. jaanuar rauno


Aasta 2022 on kuulutatud raamatukogude aastaks. Meilgi on õpilaskodu ruumides oma kooli raamatukogu, koolimajas sisustatud lugemistuba ja Urvaste vallaraamatukoguga on hea koostöö tänu raamatukogu juhataja Saima Tellile, kellel on nii mitmeidki häid mõtteid koostööks. Nii mõnedki üritused on juba toimunud ja aasta jooksul on plaanis veel vahvaid ettevõtmisi. 13. jaanuaril alustasime täiskasvanute ettelugemistunniga vallaraamatukogus. Saima Tell luges katkendeid raamatust “Mitte ainult minu tädi Ellen” mille autoriks on Mudlum. Jaanuari-veebruari kuusse jagub ettelugemist igasse nädalasse nii kooliraamatukogus kui lugemistoas. Ette loevad raamatukoguhoidja Heli ja huvijuht ning  mõned vanemate klasside parimad lugejad. Huvitavamad üritused on veel ees –kuulda on, et muinasjuturaamatutest astuvad mõned tegelased välja ja tulevad meile oma lugusid tutvustama?                     

Mõnusaid lugemiselamusi kõigile!

Aasta 2022 on kuulutatud raamatukogude aastaks. Meilgi on õpilaskodu ruumides oma kooli raamatukogu, koolimajas sisustatud lugemistuba ja Urvaste vallaraamatukoguga on hea koostöö tänu raamatukogu juhataja Saima Tellile, kellel on nii mitmeidki häid mõtteid koostööks. Nii mõnedki üritused on juba toimunud ja aasta jooksul on plaanis veel vahvaid ettevõtmisi. 13. jaanuaril alustasime täiskasvanute ettelugemistunniga vallaraamatukogus. Saima Tell luges katkendeid raamatust “Mitte ainult minu tädi Ellen” mille autoriks on Mudlum. Jaanuari-veebruari kuusse jagub ettelugemist igasse nädalasse nii kooliraamatukogus kui lugemistoas. Ette loevad raamatukoguhoidja Heli ja huvijuht ning  mõned vanemate klasside parimad lugejad.

Huvitavamad üritused on veel ees –kuulda on, et muinasjuturaamatutest astuvad mõned tegelased välja ja tulevad meile oma lugusid tutvustama?                     

Mõnusaid lugemiselamusi kõigile!