Retk Lemming Lempsiga 12. oktoober rauno

12. oktoobril külastasid meie kooli õpilased Jääaja Keskust Saadjärve ääres, kus osaleti  Keskkonnateadlikkuse programmis “Retk Lemming Lempsiga ehk maa ajalugu läbi veeosakeste pilgu”.

Eesmärk:

• õppida tundma vee kolme olekut,
  • õppida kasutama erinevaid meeli,
  • õppida tundma loomi ja nende elupaiku,
  • kinnistada seni õpitud teadmisi.

Õpilased said programmi juhendajalt kiita aktiivse osalemise eest -  kuulati hoolega, avaldati arvamust, vastati küsimustele, osaleti praktilistes tegevustes.

Kogu õppereisi jooksul oli väga ilus kuldne sügisene ilm. Saadjärve poole sõites nägime korduvalt vikerkaart, peale programmi saime nautida vaadet järvele. Kõiki üllatas selge ja läbipaistev vesi, kogu järvepõhja elustik oli hästi näha. Julgemad said majaesisel olevatel kividel turnida, seda tõestab ka pilt.

Eesmärk:

• õppida tundma vee kolme olekut,
  • õppida kasutama erinevaid meeli,
  • õppida tundma loomi ja nende elupaiku,
  • kinnistada seni õpitud teadmisi.