Robootika on lahe 20. november rauno

17. novembril oli Urvaste Kooli robootikaringi õpilastel võimalus osaleda Nuti-Võluri Võru robootikaklassis tasuta töötoas. MTÜ Nuti-Võluri huviringid ja töötoad aitavad läbi mängu ja kogemusõppe avastada noortes oma tugevusi ja huvisid. Tutvusime robootika- ja teadusmaailmaga. 1,5 tunni jooksul ehitas iga osaleja liikuva robot-masina ning programmeeris selle. Programmeerimine toimus juhendamise abil. Omavahel said valminud masinad mõõtu võtta sumoringis. Õpilased said tööülesannetega hästi hakkama ja koju sõites räägiti ainult head sellest kogemusest. Tundsime, et saime suure tiimitöö kogemuse ja meie kõigi individuaalsusega arvestati. Täname Nuti-Võluri robootika huvialaringi juhendajat Triin Grossmanni toreda vastuvõtu eest. Õpilastega koos ehitasid ja programmeerisid õpetaja Rainer Kaseväli ja kooli direktor Jaanika Käst.

Video

Video