Sangaste Ringtallis oli palju uudistamist 22. november rauno

18.novembril said kõik Urvaste kooli lapsed osa toredast päevast, kui külastasime Sangaste Ringtalli. Ringtalli külastuskeskuses on olemas rohkem kui 50 eksponaati, mis jutustavad loo 19.sajandi teadusimedest ning Sangaste Lossi omanikust krahv Bergist. Lastel oli niivõrd palju uudistamist, kõik said sõita virtuaalselt vanaaegse autoga, lüpsta lehma, teha päris välku ja mürtsu. Aeg möödus liiga kiiresti, lapsed tahtsiv veel ja veel kõike uudistada ja kostüümidega ringi joosta. Lõunasöök Sangaste Lossis tekitas lastes jõulutunde, sest laud oli lookas ja imeline Pavlova-kook magustoiduks. Tagasisõidul pakuti juba uusi kohti kuhu võiks minna õppereisile.

Oli tore ja õpetlik päev.

Oli tore ja õpetlik päev.