Uudised

Silmapaistva logo esitas meie kooli õpilane Risto 20. märts rauno


SA Võrumaa Arenduskeskus korraldas märtsis logokonkursi „Paneme seinad rääkima.”  Konkursil otsiti silmapaistvat logo algatusele „Paneme seinad rääkima“, mille eesmärk on lahendada puuduliku psühhohariduse probleemi ja aidata noortel saada vaimse tervise küsimustes professionaalset esmast tuge. Valmistatakse plakatid, mis suunavad noored QR-koodide abil mõnele olemasolevale vaimset tervist käsitlevale veebilehele. Lihtsasti kasutatavad QR-koodid kleebitakse näiteks peeglitele, seintele, pinkidele, treppidele.

Konkurssi tingimused:

  • Logokonkursist „Paneme seinad rääkima“ oodati osa võtma kõiki Võrumaa lapsi ja noori.
  • Ühe osaleja/meeskonna poolt esitatud kavandite arv ei olnud piiratud. 
  • Autoriõigus logo kavandile loetakse loovutatuks konkursi auhinna kättesaamisel.

Direktor Jaanika soovitusel võtsime aktuaalsel teemal konkursist osa. Konkursile olid seatud selged tingimused. Õige pea potsatas postkasti tore üllatus, et meie kooli õpilase töö on parimate seas ja osaleb hääletusel. Hääletuse tulemusel osutuski võitjaks Urvaste kooli õpilase töö nimega Terve õpilane „Rõõmus nägu“, autor Risto Sepper, juhendaja õpetaja Elina Antsi. Risto saab auhinnaks Rahva Raamatu kinkekaardi, mis on igati tore võimalus tal soetada endale üks tore lasteraamat. Risto ja õpetaja Elina julgustavad teisigi konkurssidest osa võtma.

SA Võrumaa Arenduskeskus korraldas märtsis logokonkursi „Paneme seinad rääkima.”  Konkursil otsiti silmapaistvat logo algatusele „Paneme seinad rääkima“, mille eesmärk on lahendada puuduliku psühhohariduse probleemi ja aidata noortel saada vaimse tervise küsimustes professionaalset esmast tuge. Valmistatakse plakatid, mis suunavad noored QR-koodide abil mõnele olemasolevale vaimset tervist käsitlevale veebilehele. Lihtsasti kasutatavad QR-koodid kleebitakse näiteks peeglitele, seintele, pinkidele, treppidele.

Konkurssi tingimused:

  • Logokonkursist „Paneme seinad rääkima“ oodati osa võtma kõiki Võrumaa lapsi ja noori.
  • Ühe osaleja/meeskonna poolt esitatud kavandite arv ei olnud piiratud. 
  • Autoriõigus logo kavandile loetakse loovutatuks konkursi auhinna kättesaamisel.

Direktor Jaanika soovitusel võtsime aktuaalsel teemal konkursist osa. Konkursile olid seatud selged tingimused. Õige pea potsatas postkasti tore üllatus, et meie kooli õpilase töö on parimate seas ja osaleb hääletusel. Hääletuse tulemusel osutuski võitjaks Urvaste kooli õpilase töö nimega Terve õpilane „Rõõmus nägu“, autor Risto Sepper, juhendaja õpetaja Elina Antsi. Risto saab auhinnaks Rahva Raamatu kinkekaardi, mis on igati tore võimalus tal soetada endale üks tore lasteraamat. Risto ja õpetaja Elina julgustavad teisigi konkurssidest osa võtma.