“Sipsik” ootas meid Antslas 22. aprill rauno

Toimetulekuklasside õpilased käisid 19. aprillil Antsla Kultuurikeskuses vaatamas etendust “Sipsik”. Teatrikülastus oli preemiareis õpilastele, kes kogu õppeaasta jooksul toimetasid “Tõru” kohvikuga. Toimetulekuklasside õpilased on reedeti usinad külaraamatukogu külastajad ja seal tutvunud “Sipsiku” raamatuga. Tänu raamatu lugemisele oldi kursis Sipsiku seiklustega nii kuul, ploomiaias, kui taksos. Äratundmisrõõmu jagus kõigile. Teatritükk oli hoogne ja vahva. Kooli tagasi jõudes joonistasid kõik oma Sipsiku.