Spordilaager lõppes rattamatkaga ja meie Andrise tänukõnega 10. september rauno

3.-5. septembrini toimus Käärikul projekti “Kaasav tervislik eluviis koolides” Lõuna- Eesti projektikoolide spordilaager, mis oli mõnusaks sissejuhatuseks uuele kooliaastale.

Päevad olid väga aktiivsed: hommikud algasid võimlemisega, matkati erinevatel radadel, treeniti kergejõustikustaadionil ja välijõusaalis. Lisaks füüsilisele tegevustele teritati ka oma vaimu viktoriiniga. Laager lõppes rattamatkaga mööda põnevat Kekkose rada.

Meie koolist osalesid Andris Agar ja Braian-Andreas Kiudmaa ja partner koolist Kuldrest Argo Elvet ja Gustav-Alexander Oja. Poisid olid laagriga väga rahul ja tänutäheks tegi Andris südantliigutava tänukõne juhendajatele.

Suur aitäh aktiivsetele osavõtjatele!

Suur aitäh aktiivsetele osavõtjatele!