Spordinädal 30. september rauno

Spordinädalasse, mis toimus 23.-30. septembrini, mahtus mitmeid erinevaid sportlikke ja liikumist nõudvaid tegevusi. Alustasime ülekoolilise sügismatkaga. Iga klass valis endale jõukohase marsruudi. Ratastoolilapsed said nautida päikselist sügisilma ja teha tavapärasest pikema sõidu. Teisipäeval said õpilased kasvatajate juhendamisel õues liikumismänge mängida. Kolmapäeval osalesime Kiigemetsa kooli traditsioonilisel jooksukrossil. Neljapäeval oli ülekooliline spordipäev, kus võisteldi erinevatel jooksudistantsidel, kaugushüppes, palliviskes ja kuulitõukes. Kõige põnevam oli õpilaste sõnul spordinädala lõpus toimunud õpetajate- ja õpilastevaheline rahvastepalli turniir, mis kulges väga tasavägiselt, kuid lõpuks võitsid napilt õpetajad – kuid tuju oli sellele vaatamata kõigil hea.