Suusad lumme koos vallarahvaga 16. jaanuar rauno

13. jaanuaril võtsime kuuekesi (õpetaja Jüri, kasvataja Marianne, õpetaja Elina, õpetaja abi Tiia ja õpilased Ander ning Andris) osa Antsla valla poolt organiseeritud tervisepäevast Kasumetsa suusarajal. Temperatuuriga meil ei vedanud, sest hommikul näitas 22 külmakraadi, aga päeval läks natuke soojemaks. Võistlesime kõigil väljapakutud aladel: suusateade, matk ümber Kasumetsa, kiirem liug ja kelgutamine. 1. klassi Ander oli vaatamata külmale ilmale vapper kelgutaja. Talispordi huvilisi tulid tervitama Võrumaa kultuuribussiga Seto leelotajad ja rahvatantsijad. Kes soovis sai kultuuribussi kraavist välja lükata. Liikumisaasta lükkas kultuuririkkuse aasta teele. Soe kringel ja tee maitsesid imehästi ning auhinnalisi kohti jagus meilegi. Oli tore, külm ja sportlik laupäevahommik.