Tabatud hetk 03. detsember rauno

Igal aastal novembris on meil juba traditsiooniks saanud kogu kooliperega krattide meisterdamine. Eksponeerime neid kooli pargis. Sellel aastal tabas meid üllatus kui avastasime, et Lõuna -Eesti Postimehes oli ilmunud pilt aiakärust meisterdanud kratist. Selle krati valmistamisel oli eestvedajaks kasvataja Enel. Ilmselt köitis see uhke kratt kellegi möödasõitja tähelepanu kes otsustas pildistada ja avaldada foto ka teistele vaatamiseks. Tore kui märgatakse!

Vaata Lõuna-Eesti Postimees 26.november nr.136

Vaata Lõuna-Eesti Postimees 26.november nr.136