Uudised

Tantsustuudio Flex lõpukontsert ja tänusõnad 18. juuli rauno


Juuli viimasel nädalal  olid meie koolis tantsulaagris MTÜ tantsustuudio Flex võistlustantsijad koos rahvusvaheliste treeneritega ja treeneritega Eestist. Lõpukontsert valmistati ette vanematele ja meie koolikogukonnalgi oli võimalik sellest inspireerivast tantsuetendusest osa saada. Tantsijad, treenerid ja korraldajad nimetasid meie kooli super mõnusaks kompleksiks, tänasid väga hea korralduse eest majandusjuht Rainerit ja kooli kokad Ethelit ja Anu pälvisid suurima tunnustuse eheda ja maitsva toidu eest.

Juuli viimasel nädalal  olid meie koolis tantsulaagris MTÜ tantsustuudio Flex võistlustantsijad koos rahvusvaheliste treeneritega ja treeneritega Eestist. Lõpukontsert valmistati ette vanematele ja meie koolikogukonnalgi oli võimalik sellest inspireerivast tantsuetendusest osa saada. Tantsijad, treenerid ja korraldajad nimetasid meie kooli super mõnusaks kompleksiks, tänasid väga hea korralduse eest majandusjuht Rainerit ja kooli kokad Ethelit ja Anu pälvisid suurima tunnustuse eheda ja maitsva toidu eest.