Tartu Ülikooli Teaduskooli uudised 16. oktoober rauno

2022. aastal pälvisime koolina aasta haridusteo nominatsiooni. Meie tegu ehk olümpiaadi toimumist kajastatakse nüüd ka Tartu Ülikooli Teaduskooli kodulehel.

9. novembril kell 10–13 korraldatakse Urvaste Koolis matemaatikaolümpiaad põhikooli lihtsustatud riikliku õppekava lihtsustatud tasemel õppivatele 4.–8. klasside õpilastele. Viiendat korda toimuv olümpiaad saab teoks koostöös SA Võrumaa Arenduskeskusega.

Vaata siit: Tartu Ülikooli Teaduskool

Vaata siit: Nominendid 2022