Uudised

Tere, hea Urvaste kooli õpilane, tere ka Sulle, kes sa tuled meie kooli esimest aastat! 30. august rauno


Uus kooliaasta algab esmaspäeval, 4. septembril. Sind ootavad armsad õpetajad, lahked kasvatajad, sõbralik direktor Jaanika Käst ja kogu meie vahva koolipere. Alustame kõik koos teekonda kevadesse. Lubame, et oleme Sinu kõrval kõigis küsimustes ja saame koos lahendatud ka kõige keerulisemad olukorrad.    

Uut kooliaastat alustame piduliku aktusega 4. septembril kell 13.00.

NB! Õpilasliinid sõidavad nii, nagu eelmiselgi aastal. Võru õpilasliin alustab Põlvast kell 9.00 ja Valga õpilasliin alustab Valgast kell 8.00

Uus kooliaasta algab esmaspäeval, 4. septembril. Sind ootavad armsad õpetajad, lahked kasvatajad, sõbralik direktor Jaanika Käst ja kogu meie vahva koolipere. Alustame kõik koos teekonda kevadesse. Lubame, et oleme Sinu kõrval kõigis küsimustes ja saame koos lahendatud ka kõige keerulisemad olukorrad.    

Uut kooliaastat alustame piduliku aktusega 4. septembril kell 13.00.

NB! Õpilasliinid sõidavad nii, nagu eelmiselgi aastal. Võru õpilasliin alustab Põlvast kell 9.00 ja Valga õpilasliin alustab Valgast kell 8.00