Tiina Kallavuse nimeline Piirinihutaja auhind 05. oktoober rauno

Täna on siin kohal see, kes piire nihutanud
Kolmekümne tsoonis ta küll pole kihutanud
Urvastes ja Jaanikeses kaugel Eestimaal
esmakordselt avas uksed LÕK olümpiaad.

Nii laulis reedel 2. oktoobril Tartus Dorpati konverentsikeskuses Airiin Demir, enne kui meie direktorile Jaanika Kästile, õpetaja Maret Lillele ja Urvaste kooli õpetajale Tiina Kodule anti üle Tiina Kallavuse nimeline Piirinihutaja auhind.
Olümpiaadid on muidu alati kõige targemate ja andekamate laste jõu-ning nõukatsumise kohad. Direktor Jaanika Käst tegi ettepaneku korraldada olümpiaad lihtsustatud õppekava järgi õppivatele õpilastele, sest kõik lapsed peavad saama võimaluse õnnestuda. Õpetaja Tiina eestvedamisel sai olümpiaad möödunud aastal ja sel aastal läbi viidud Võrumaal, õpetaja Mareti eestvedamisel Valgamaal. Valgamaal on plaanis uus olümpiaad läbi viia 4. novembril.

Piirinihutaja auhinda annab välja Tartu Herbert Masingu Kool. Auhinna eesmärk on tunnustada ja rõõmustada inimesi, kes julgevad ja tahavad muuta maailma erivajadustega laste ja noorte jaoks hoolivamaks kohaks

Täna on siin kohal see, kes piire nihutanud
Kolmekümne tsoonis ta küll pole kihutanud
Urvastes ja Jaanikeses kaugel Eestimaal
esmakordselt avas uksed LÕK olümpiaad.