Tiliseb tiliseb aisakell 17. detsember rauno

Kuna aasta 2020 on olnud sootuks teistsugune, kui võisime ette kujutada, siis oli meie jõulupäev ka täiesti erinev varasemast. Suures saalis oli võimalik õpilased nõuetekohaselt hajutada. Kolmele kaetud laudadel olid õpilaste valmistatud piparkoogid ja pirukad. Juhuslikult astus läbi  jõuluvana ja keegi ei jäänud jõulukingita. Lapsed esitasid  väikese jõuluteemalise playbacshow. Direktori sõnavõtt, ühiselt lauldud laulud, toredad esinemised ja jõuluvana külaskäik tekitasid tõelise jõulutunde. Loodame väga, et järgmisel aastal saame jõulupeo pidada traditsiooniliselt ja koos vanemate ning külalistega.