“Tõru” kohviku noored kokad teatris 10. aprill rauno

31. märtsil külastasime Antsla Kultuurikeskuses MTÜ Müüdud Naer lastelavastust "Luukere Juhani juhtumised". Teatris käisid õpilased, kes panustasid terve õppeaasta jooksul kohviku toimimisse (aitasid valmistada toidud, teenindasid külastajaid, korrastasid ruumid). Lavastus põhines Vana-Võromaalt pärit lastekirjaniku Triinu Laane samanimelisel raamatul. Lõbus lastelavastus luukere Juhanist, kes saadetakse kooli anatoomiaklassist Memme ja Taadu juurde metsatallu pensionile. Etendus oli tore ja humoorikas, naersid nii õpilastele, kui ka õpetajad.