„Tõru“ kohviku seltskond kinos 11. juuni rauno

Õpilased, kes õppeaasta jooksul toimetasid „Tõru“ kohvikus teenisid endale preemiareisiks kinokülastuse. Laste esimene emotsioon oli siiras, kui jõudsime Antsla KSK saali„See on nagu päris kino“. Kinokülastusel käisime koos kutseõppuritega. Filmi valik oli õnnestunud, sest saalis valitses täielik vaikus ja kõik lapsed vaatasid huviga. Filmi sisu oli õpetlik. "Martin ja võlumets" on seikluslik lugu linnapoisist, kel tuleb veeta kaks nädalat ilma mugavuste ja tehnikaseadmeteta suvelaagris. Ühtlasi satub ta appi metsaolenditele, et päästa nende elupaik ahnete arendajate küüsist. Saime enne ja pärast filmi vaatamist natuke kiikuda ja hüpata ka mänguväljakul.