Uudised

“Tõrukesed” külas Pipil! 29. mai rauno


„Tõrukesed“ on meie koolikohviku TÕRU meeskond, kes külastasid Võru Kandles 22. mail Viljandi Laste- ja Noorteteatri REKY etendust “Pipi Pikksukk“.

Tuttavate tegelastega etendus oli kaasahaarav ja sai palju nalja. Lastele tekitas tõelise teatritunde see, et etendus oli kahe vaatusega. Vaheajal oli võimalus fuajees jalutades vaadata näitust.

Pärast etendust saime koos Pipi, Annika ja Tommyga lava peal pilti teha. Sõit Võrru ei piirdunud ainult teatris käiguga, vaid edasi suundusime kohvikutuurile Kagu keskusesse. Valisime lemmikkohaks Kebab Tarõ, mis pakkus lastele kõige maitsvama hamburgeri Võrus! Päev oli tore ja hamburger oli laste arvates imehea.

„Tõrukesed“ on meie koolikohviku TÕRU meeskond, kes külastasid Võru Kandles 22. mail Viljandi Laste- ja Noorteteatri REKY etendust “Pipi Pikksukk“.

Tuttavate tegelastega etendus oli kaasahaarav ja sai palju nalja. Lastele tekitas tõelise teatritunde see, et etendus oli kahe vaatusega. Vaheajal oli võimalus fuajees jalutades vaadata näitust.

Pärast etendust saime koos Pipi, Annika ja Tommyga lava peal pilti teha. Sõit Võrru ei piirdunud ainult teatris käiguga, vaid edasi suundusime kohvikutuurile Kagu keskusesse. Valisime lemmikkohaks Kebab Tarõ, mis pakkus lastele kõige maitsvama hamburgeri Võrus! Päev oli tore ja hamburger oli laste arvates imehea.