Tublid laululapsed Viljandis 12. aprill rauno

30. märtsil toimus Viljandis HEV õpilaste lauluvõistlus, kus osalesid ka meie vahvad laululapsed.
Urvaste Kooli esindasid Annely solistina, Janely, Kevin, Raiko, Janek ja Andris- ansamblite kategoorias.
Hommikul Viljandi poole sõites üllatas meid tihe lumesadu, talv oli asunud kevadega võitlusse.
Selline vaatepilt tõstis meiegi võistlusvaimu. Annely võlus oma armsa esinemisega, mille tulemuseks oli 3. koht. Ansamblite arvestuses saavutati suurepärane 2. koht. Aitäh õpetaja Cathlenile, kes kõik laulud selgeks õpetas.
Peale võistlust astus lavale üllatusesineja Alika Milova. Juba esimestest nootidest alates haaras ta publiku kaasa- tantsiti ja lauldi.
Kuigi päev oli pikk ja väsitav olid meie tublid laululapsed väga rahul ja õnnelikud oma saavutuste üle.