Üliõpilase tagasiside: „Mu süda lausa tuksub!“ 12. märts rauno

Ühel reedesel pärastlõunal sai meie kooli direktor telefonikõne Tartu Ülikooli Pärnu kolledži teenusmajanduse aine eestvedajalt Tiina Tamm´elt. Kõne inspireeris direktorit, juba esimene lause pani kuulama: „Te teete oma koolis olulisi asju, teist on huvitav lugeda, teie tegevuse filosoofia on ainulaadne, palun kas te võiksite meile oma koolist rääkida?“ Tartu Ülikooli Pärnu kolledž üliõpilastega kõnelesid meie kooli direktor Jaanika Käst ja õppejuht Kaja Roots.

Millal: kolmapäeval 10.03, kell 15.00-16.00 Zoom’s

Kellele: Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni eriala üliõpilased (vanuses 25-50 aastat)

Vestluse teema:  Intellektipuudega kliendi soovid, ootused ja vajadused teie kooli(de) näitel

• kes teie koolis õpivad
  • kutseõpe Urvaste Koolis
  • oma tegevuse filosoofia
  • praktilised näited intellektipuudega lastega töötamisest nende vajadustest lähtuvalt, teie uudsed lähenemised
  • kuidas toimuvad õppekäigud väljaspool koolikeskkonda – millised on siis vajadused, kas ja milliseid takistus olete kohanud?
  • muu põnev, mida peate teemast lähtudes oluliseks.

Üliõpilasi paelus meie ettekanne, kooli video ja teemakäsitlus. Südantsoojendavalt kõlas üliõpilase tagasiside: „Mu süda lausa tuksub!“. Tule Sinagi oma üliõpilastega meie kooli!

Millal: kolmapäeval 10.03, kell 15.00-16.00 Zoom’s

• kes teie koolis õpivad
  • kutseõpe Urvaste Koolis
  • oma tegevuse filosoofia
  • muu põnev, mida peate teemast lähtudes oluliseks.