Uudised

Avaaktus, kooli lipp ja hea tahte koostöölepe 05. september rauno


Seekordne kooliaasta avaaktus oli veidi teistmoodi, kui tavaliselt – saime endale uue kooli lipu. Lippu tuli sisse õnnistama Urvaste koguduse õpetaja Üllar Salumets. Kuna Urvaste kooli katuse all hakkasid õppima Valgamaa Kutseõppekeskuse õpilased ja juba õpivad Räpina Aianduskooli ja Võrumaa Kutsehariduskeskuse õpperühmad, siis olid kohal nimetatud asutuste juhid, kes allkirjastasid koos meie koolijuhiga HEA TAHTE KOOSTÖÖLEPPE. Antsla vallavanem kiitis aktusel lauldud hümni head kõla ja laulis ise tervituslaulu. Usume hea koostöö toimimist ja soovime algavaks õppeaastaks jõudu ja edu nii õpilastele kui õpetajatele ning kogu kooli personalile.

Pildil: Tanel Linnus, Võrumaa Kutsehariduskeskuse direktor, Jaanika Käst, Urvaste Kooli ja Valga Jaanikese Kooli direktor, Kalle Toom, Räpina Aianduskooli direktor, Margus Ojaots, Valgamaa Kutseõppekeskuse direktor.

 

Seekordne kooliaasta avaaktus oli veidi teistmoodi, kui tavaliselt – saime endale uue kooli lipu. Lippu tuli sisse õnnistama Urvaste koguduse õpetaja Üllar Salumets. Kuna Urvaste kooli katuse all hakkasid õppima Valgamaa Kutseõppekeskuse õpilased ja juba õpivad Räpina Aianduskooli ja Võrumaa Kutsehariduskeskuse õpperühmad, siis olid kohal nimetatud asutuste juhid, kes allkirjastasid koos meie koolijuhiga HEA TAHTE KOOSTÖÖLEPPE. Antsla vallavanem kiitis aktusel lauldud hümni head kõla ja laulis ise tervituslaulu. Usume hea koostöö toimimist ja soovime algavaks õppeaastaks jõudu ja edu nii õpilastele kui õpetajatele ning kogu kooli personalile.

Pildil: Tanel Linnus, Võrumaa Kutsehariduskeskuse direktor, Jaanika Käst, Urvaste Kooli ja Valga Jaanikese Kooli direktor, Kalle Toom, Räpina Aianduskooli direktor, Margus Ojaots, Valgamaa Kutseõppekeskuse direktor.