Urvaste Kooli oma raadiosaade 07. oktoober rauno

Õpetajate päeva tähistamise raames kõlas esmaspäeval, 5. oktoobril 2020 esimest korda eetris Urvaste Kooli oma raadiosaade.

Saates puudutati kergelt õpetajate päeva ajalugu, õnnitleti eelmise õppeaasta aasta õpetaja nominenti klassiõpetaja Siiri Jõgisuud ja tänavuse õppeaasta aasta põhikooli aineõpetaja laureaati Cathlen Haugast. Samuti kutsuti üles kõiki õpilasi tänama oma õpetajaid selle raske töö eest, mida nad igapäevaselt teevad.

Õpetajatele pühendati saates Karl-Erik Taukari esituses „Laul õpetajast“.

Esimese raadiosaate panid kokku Karel, õpetaja Kaja ja õpetaja Rauno. Nii 9. klassi poisid kui ka Urvaste Kooli infojuht Rauno Sarv olid ühel meelel, et raadiosaadetega võiks jätkata.

Ootame huviga juba järgmist saadet.

Õpetajatele pühendati saates Karl-Erik Taukari esituses „Laul õpetajast“.

Ootame huviga juba järgmist saadet.