Urvaste koolipere avas mänguväljaku 10. september rauno

2018. aasta juulis alustasime mänguväljaku planeerimisega. Täna avasime kena puitaiaga piiratud mänguväljaku. Mänguväljakule on paigaldatud võrkpesakiik, vedrupesakiik, liumägi Mürakaru, liivakast ja rajatud liivast turvaala.

Mänguväljak on mõeldud eelkõige hooldusõppel ja toimetulekuõppel õppivatele lastele ja kõigile Urvaste kooli õpilastele, kellele rajatis ea- ja arengukohane on. Täname Tommy Play OÜ projektijuhti Sirle Salus`t.

Mänguväljak saab peagi täienduse vahva ronila Wooden rajamisega kooli õuesõppe klassi vahetusse lähedusse.