Uus kooliaasta on alanud 06. september rauno

Meeleolukas tarkusepäeva aktus oli laetud positiivsetest ootustest ning jällenägemisrõõmust. Head soovid ja julgustavad mõtted algavaks kooliaastaks andsid kooliperele kaasa kooli direktor Jaanika Käst, vallavanem Avo Kirsbaum, volikogu esimees Merike Prätz ja Võrumaa Kutsehariduskeskuse juht Eveli Kuklane. Uuel erialal õpinguid alustavad kutseõppurid said sooja käepigistuse oma õpetajatelt Vallylt ja Reedalt.

Õpetajad tervitasid koolirahvast ning külalisi luuletustega ja õpetaja Cathlen rõõmustas meid kaunite lauludega.

Vahvat ja tegusat kooliaastat meile kõigile!

Vahvat ja tegusat kooliaastat meile kõigile!