Uudised

Uus kooliaasta sai hoo sisse 02. september rauno


Küll on raske alustada,
kui on suvi veres,
sul ja mul ja õpetajal
suvelaiskus keres.

Esimese koolipäeva aktusele kogunes 25 Urvaste kooli ja 25 Võrumaa KHK ning Valga KÕK õpilast. Nagu aktusele kohane lauldi ühiselt hümni, muusikaõpetaja Cathlen laulis 2 imeilusat laulu, õpetajad esitasid luuletuse, tutvustati uusi õpilasi ja töötajaid. Tervitused ja head soovid andsid edasi meie kooli direktor Jaanika Käst, Urvaste valla volikogu esimees Merike Prätz ja Urvaste külaraamatukogu juhataja Saima Tell. Peale aktust siirdusid õpilased koos klassijuhatajate ja kasvatajatega õpilaskodusse, kus iga õpilane sai kätte oma toa. Õhtu sisustati õpilastele meelepäraste tegevustega. Vaatamata kõhedavõitu sügisilmale leiti tegevusi ka õues. Nii see uue kooliaasta esimene päev möödus, homme alustame juba tavapäraste õppetundidega. 

Kui me koos kõik sõbralikult
üksteist aitame,
siis ei saagi õppimises
üldse laita me.

Küll on raske alustada,
kui on suvi veres,
sul ja mul ja õpetajal
suvelaiskus keres.

Esimese koolipäeva aktusele kogunes 25 Urvaste kooli ja 25 Võrumaa KHK ning Valga KÕK õpilast. Nagu aktusele kohane lauldi ühiselt hümni, muusikaõpetaja Cathlen laulis 2 imeilusat laulu, õpetajad esitasid luuletuse, tutvustati uusi õpilasi ja töötajaid. Tervitused ja head soovid andsid edasi meie kooli direktor Jaanika Käst, Urvaste valla volikogu esimees Merike Prätz ja Urvaste külaraamatukogu juhataja Saima Tell. Peale aktust siirdusid õpilased koos klassijuhatajate ja kasvatajatega õpilaskodusse, kus iga õpilane sai kätte oma toa. Õhtu sisustati õpilastele meelepäraste tegevustega. Vaatamata kõhedavõitu sügisilmale leiti tegevusi ka õues. Nii see uue kooliaasta esimene päev möödus, homme alustame juba tavapäraste õppetundidega. 

Kui me koos kõik sõbralikult
üksteist aitame,
siis ei saagi õppimises
üldse laita me.