Uudised

Uus traditsioon, Linalakk, professori sõnad ja õpetajate päev Urvaste Koolis 11. oktoober rauno


Kallid õpetajad! Hea õpetaja on isiksus – kordumatu, imetlusväärne, pisut salapärane ja nii eriline, et sellest ei sobi rääkida: seda saab vaid kogeda.

Professor Ülo Vooglaid    

Just need sõnad esitas meie kooli õpilasesindus meie õpetajatele. Peale seesugust tervitust astus lavale Linalakk ja terveks tunniks sai koolisaal kaunist laulu ja suurepärast kitarrimängu täis. Ilus oli olla. Peale kontserti suunduti kogu kooliperega õpilaskodu juurde ja sündis uus traditsioon Urvaste Koolis. Nüüd ja edaspidi istutame igal aastal õpetajate päeval kooli juurde puu. Istutamise juures osaleb kogu koolipere.  Istutajad on Aasta õpetaja konkursi raames maakondliku nominatsiooni ja laureaaditiitli saanud. Traditsiooni tõi kooli koolijuht Jaanika, puu valikul ja istutuskoha leidmisel aitas õpetaja abi Veronika Kaseväli, istutamisprotsessi juhtis õpetaja Rainer Kaseväli.  Puu istutasid: Vally Koorits, Jaanika Käst, koolikohvik TÕRU meeskond ja õpetaja Tiina Kodu. Istutati dekoratiivne pihlaroonia, mille viljad on söödavad.

Kallid õpetajad! Hea õpetaja on isiksus – kordumatu, imetlusväärne, pisut salapärane ja nii eriline, et sellest ei sobi rääkida: seda saab vaid kogeda.

Professor Ülo Vooglaid    

Just need sõnad esitas meie kooli õpilasesindus meie õpetajatele. Peale seesugust tervitust astus lavale Linalakk ja terveks tunniks sai koolisaal kaunist laulu ja suurepärast kitarrimängu täis. Ilus oli olla. Peale kontserti suunduti kogu kooliperega õpilaskodu juurde ja sündis uus traditsioon Urvaste Koolis. Nüüd ja edaspidi istutame igal aastal õpetajate päeval kooli juurde puu. Istutamise juures osaleb kogu koolipere.  Istutajad on Aasta õpetaja konkursi raames maakondliku nominatsiooni ja laureaaditiitli saanud. Traditsiooni tõi kooli koolijuht Jaanika, puu valikul ja istutuskoha leidmisel aitas õpetaja abi Veronika Kaseväli, istutamisprotsessi juhtis õpetaja Rainer Kaseväli.  Puu istutasid: Vally Koorits, Jaanika Käst, koolikohvik TÕRU meeskond ja õpetaja Tiina Kodu. Istutati dekoratiivne pihlaroonia, mille viljad on söödavad.