Vabariiklik toimetulekupäev 07. detsember rauno

Vabariiklikule toimetulekupäevale Urvaste kooli kogunes 75 osalejat

Reedel, 30. novembril  toimus Urvaste Koolis Vabariiklik toimetulekupäev.

Osalejaid tervitas Urvaste kooli direktor Jaanika Käst ja Haridus- teadusministeeriumi koolivõrgu osakonna peaekspert Tiiu Rahuoja. Sündmuse eestvedajad olid meie kooli õpetajad Elina Antsi ja Siiri Jõgisuu. Järgnes õpilaste tervitus, mida juhendas muusikaõpetaja Cathlen Haugas. Päev jätkus töiselt: Ülevaade Tartu Ülikooli eripedagoogika osakonnas toimuvast. Millised muutused on toimunud lähiajal õppekavas ja mis on veel lähiajal plaanis. Tartu Ülikool eripedagoogika assistent Eija Sõukand. PCS piltide kasutamine  ja KiVa  metoodika toimetulekuõppes Valga Jaanikese kooli õpetajad Oksana Kalugina, Jelena Sljusartšuk ja Maret Lill. Pärnu piirkonna tugivõrgustiku tööst, sotsiaalpedagoogi tööst koolis rääkis Pärnu Mai kooli ja Pärnu Õppenõustamiskeskuse sotsiaalpedagoog Maria Merila. Päev lõppes koolitusega „Meie erinevused sotsiaalses suhtluses“, NLP treener, hüpnoterapeut, sotsiaaltöö kogemusega  Karneliia Caramella Press.

MIHKEL (toimetulekupäevade maskott) leidis uue kodu Ämmuste koolis.

Saabujatele valmistas kauni kohvilaua Werton pagarikoda. Päev lõppes soovijatele ringkäiguga koolimajas. Vahetu tagasiside osalejatelt oli soe, positiivne.

Vabariiklikule toimetulekupäevale Urvaste kooli kogunes 75 osalejat

Reedel, 30. novembril  toimus Urvaste Koolis Vabariiklik toimetulekupäev.

MIHKEL (toimetulekupäevade maskott) leidis uue kodu Ämmuste koolis.